Tüm HABERLER BURADA

Prf Dr Mustafa Ağırman Derneğimizde Seminer Verdi

Mustafa AĞIRMAN; Gençlere değer verildiği için,Gençlerin donanımlı olmaları istendiği için, Geleceği garanti altına almak için, '' Hz.Yu..Devamı »

21.Yüzyılda Müslümanlar Semineri

Abdurrahman ARSLAN 20. ve 21. yy arasında mahiyet itibariyle farklılıklar olduğunu ve aradaki temel farklılığın hakikat algısı ile ilgili olduğunu söyleyerek konuş..Devamı »

Mevlana Vakfında Ergenekon konuşuldu

Mevlana Vakfı; Bünyesinde oluşturduğu ‘kitap okuma ve tahlil’ gruplarına yönelik programa Ak parti Sultangazi İlçe Başkanı Murat Atım’da ..Devamı »

GOP Temsilciliğimizde Gençlik Semineri

Orhan Demiral abimiz Genç Hareket'in manasına değinerek ve neden böyle bir harekete ihtiyaç duyulduğunu anlatarak sözlerine başladı. Orhan Demiral abi..Devamı »

Şeyh Raid SALAH Misafirimizdi

Vakfımız 2 Haziran 2012 Cumartesi sabah saat 09.00’da   misafir ettiği Kudüs ( Mescidi Aksa) muhafızı  Raid Salah vakfımızın M..Devamı »

İMH Geleneksel Yaz Buluşması 1 Temmuzda gerçekleşti

İnsan ve Medeniyet Hareketi’nin her yıl geleneksel olarak organize ettiği kır gezisi 1 Temmuz Pazar günü gerçekleşti. Kır gezisine İnsan ve Medeniyet ..Devamı »

Yaz Okulu Kahramanlarımız İtfaiyede

Mevlana Çelebi Vakfı Yaz Okulu öğrencilerinden 60 öğrenci, sayıları her geçen gün çığ gibi büyüyen, itfaiyeye gönül v..Devamı »

İzci kampımızdan ilk grup geldi

Bismillah der gideriz Elhamdulillah deyip döneceğimiz zamana kadar...Biz her yaz kampa gideriz. Yine mi demeden, yüksünmeden, zorlukları gözümü..Devamı »